PROJEKTY

Projekty, ktoré sme realizovali

Pozrite si výber z našich projektov, ktorým sme sa venovali v posledných rokoch alebo aktuálne pracujeme na ich realizácii.

Tlačená mapa TO DO Liptov

Vytvorili sme tlačenú mapu 100 najkrajších turistických miest a zaujímavostí v Regióne Liptov a zadarmo sme ju rozdistribuovali do turistických informačných centier a návštevníckych bodov záujmu v regióne.

TODOMAPA

WEBPORTÁL

Webportál TODO map

Vo všeobecnom záujme sme sa rozhodli urobiť niečo prospešné a vymysleli sme on-line portál www.todomap.sk, na ktorom sme spustili aj interaktívnu verziu mapy.

Mapa reklamného smogu

S finančnou podporou Nadácie Slovenskej sporiteľne sme zmapovali reklamné stavby a zariadenia popri všetkých hlavných cestných ťahoch v regióne a vytvorili sme digitálnu mapu vonkajšej reklamy na území Regiónu Liptov.

REKL.SMOG

MURAL

Mural Liptovská knižnica

V spolupráci s Liptovskou knižnicou Gašpara Fejérpataky Belopotockého, Mestom Liptovským Mikuláš a Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Región Liptov sme zrealizovali súťaž návrhov streetartového diela – umeleckej veľkoplošnej maľby na bočnú stenu historickej budovy na vstupe do pamiatkovej zóny mesta.